I was your sorry ever after

Kaskart atsidūrusi draugų ar pažįstamų, nematytų nors pusmetį, kompanijoje sulaukiu to paties (net taip pat suformuluoto!) klausimo – tai visgi… Ir Kaune galima gyventi?
Taip, katinėliai, galima; ir man čia patinka. Ne mažiau nei Vilniuj, o gal net.. Labiau. “Šventvagystė!”- sušuksite. Šyptelsiu į ūsą.

Nepopuliarūs sprendimai yra nepopuliarūs.

– – –

001

Sako, kad vienas iš nerimo, kraustantis iš sostinės, šaltinių – nebus ką veikt. Melas, melas! Apskritai — gal patys sau būkim ir žemės, ir pavasariai, patys sau vakarėlius susikurkim?..

Bet kai retsykiais kas nors padeda, irgi smagu. Štai prieš porą savaičių gera sauja tinklaraštininkų susirinko “Stumbre” pasiklausyt apie naują produktą – degtinę “Devynerios”. Tiesą sakant, apie šį ketvirtadienio vakaro įvykį (kartu nusprendėm – puikus dienos pasirinkimas: ne koks depresyvus pirmadienisantradienis, o Mažasis Savaitgalis – pats tas degustacijoms) pripasakojo Marta, Asta, Skirmantė, Audrius ir Julija. Kartotis nenoriu, tad MARŠ pas juos pasiskaityti, kasirkaip vyko.

002

Mano prisiminimas – buvo žiauriai gerai.
Tiesą sakant, vienas įdomiausių ir geriausiai organizuotų renginių tinklaraštininkams kokiuose tik esu dalyvavusi. Net nepaisant to, kad mieliau būčiau skanavusi ne degtinėlę, o kokius likieriukus – vis dar su baltu pavydo debesėliu prisimenu pernai (?) metų “Poemos” degustaciją. Iš mano kiemo lekia riebus pliusas už pasivaikščiojimą po gamybą – užkulisiai turi kažką tokio… Magiško. Ir už prof. Klimkos pasakojimus. Dėl viso šito renginį, kurį P. pirmiausia pristačiau kaip reklaminį, galėčiau pavadint ir švelniai edukaciniu (beje, ar žinojot, kad spiritą sumaišius su vandeniu, gausim kažką labai balzgano ir klaikiai dvokiančio?..).

003-0

Tai buvo maždaug toks renginys, dėl kurio būtų vertėję važiuoti į kitą miestą. O čia, išduosiu paslaptį, nekauniečiais organizatoriai irgi pasirūpino – iš/į Vilnių buvo suvažinėta jų užsakytu mikriuku. Smulkmena, bet maloni.

Ir dar (beveik) ilgojo savaitgalio proga pasidalinsiu praktine dalimi.

003

Jei karšta
“Raudonas devynerias” su [raudonųjų] apelsinų sultimis tikrai skanavot jūs. Arba bent jūsų draugai. Čia – dar gaiviau.
1 dalis “Raudonų devynerių”
1 dalis apelsinų sulčių
1 dalis greipfrutų sulčių
daug ledukų ar smulkinto ledo

Sumaišom!

Jei šalta
Taip sykį pas I. ruošėme Rigas Balzams. 2011/2012-ųjų žiemą, kai temperatūra buvo žemiau nei -35, ir aš net dviračiu nebevažinėjau. Didelė balzamo fanė nesu, bet sušildė kai reikalas.
raudonųjų vynuogių sultys
trejos devynerios

Sultis pakaitinam (bet neužverdam). Supilam devynerias (proporcijas parenkam pagal skonį, nuotaiką, lauko ar vidaus temperatūrą). Dar truputį pakaitinam, bet ginkdie neužverdam. Šildomės rankas (jei šalta – galima) ir skrandukus.

004

Už nuotraukas ačiū ačiū ačiū organizatoriams!

005

2 thoughts on “I was your sorry ever after

  1. Kaunas visada buvo, yra ir bus labai patriotiškas miestas… Vilnius – ištisas kalbų ir kultūrų miškas, o jie – užgrūdinti grynuoliai… Gurkšnojant šildantį gėrimą man ausyse suskambo Smilgevičiūtės ir Svaro Žalios Sutartinės…http://www.youtube.com/watch?v=35JCKFzjzto&list=PLtF8euJHEgDyp0ve_Hl3yTAQCtZjU7JJN&index=1
    …juolab kad ir orai dabar tokie…
    ir reklaminiai filmukai (žalias ir raudonas) buvo labai labai… tiesiog gaila, kad neberodo ;P

    • Audre, bet tikrų kauniečių sutinku mažai! Ir bendradarbiai, ir pažįstami – daugiausia iš kitų miestų suvažiavę.

      Bet pripažinsiu – kažką tokio jis turi, kad man net norisi krūtine užstoti, kokį negerą žodį išgirdus. Įtariu, kad mano asmeninėje Metų atradimo nominacijoje jis ir laimės. Truputį įsimylėjau šitą miestą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *