when you ate i saw your eyelashes

vaikystėje man patikdavo žiūrėti Tour de France ir galvoti, kaip smagu būtų

sėsti ir minti minti minti.

tiesa, tada dar nemokėjau važiuoti dviračiu – mat išmokau tik kokių dvylikos, o gal ir vėliau. tuo metu nebežiūrėjau eurosport’o.
dabar mano meilė dviračiams neatgimsta, kol šalta, o reikia vežiotis dvi dideles rankines, pilnas knygų ar, veikiau, konspektų. nes šį semestrą pasižadėjau vaikščioti į visas paskaitas ar bent daugiau nei tą keturiasdešimtį praėjusio semestro procentų, kol kas, ačiū, laikausi beveik puikiai. after all, mes turime maldeikienę ir bloznelį ir pipinytę ir visokio kitokio gėrio. todėl rytais pro troleibusų langus tik [mintimis] mosuoju žmonėms su žibintais prie vairo.

kitos naujienos universitete: kiekvieną antradienį ir kas antrą trečiadienį vis giliau suprantame, kokia įdomi šalis yra lietuva. mokomės dar dviejų programavimo kalbų. su monika valgykloje praleidžiame statistiškai reikšmingai daugiau laiko nei auditorijose, kadangi mifas be maisto – kaip konclageris be.. kaip konclageris. tikimybių dėstytojas pasakoja pokštus apie vyrus, kurie klauso moterų. tada merginos kvatoja, vaikinai ne. žavimės antrąja grupe, nes jie nė neapsidairę neria į džiungles bei atveria pandoros skrynias, kai netaisyklingai deda lygybės ženklus ar rašo dvigubą-vė. dar jie įgyvendina socializmą ir turi žmonių, norinčių pakeisti pasaulį ir dar – kad niekas nebalsuotų už populistus.

svarbiausia įžvelgti stebuklą paprastuose dalykuose,- sakė dėdė džeromas. [prasukdavau tą juostelės vietą, kur pasakodavo apie burtininkę gingemą ir aguonų laukus]

morkų plokštainis
600 g morkų
300 g cukraus (beje, pakaktų ir dar mažiau)
3 kiaušiniai
200 g sviesto arba aliejaus
2 a.š. kepimo miltelių
1 1/2 a. š. cinamono ir šiaip visokių meduolinių prieskonių:}
miltų, kad tešla būtų tokio tirštumo kaip bulviniams blynams

morkas sutarkuojame ir suberiame pusę cukraus, palaukiame, pamaišome, kol jis ištirps. supilame ištirpintą sveistą arba aliejų, prieskonius, miltus, kepimo miltelius ir su likusiu cukrumi iki baltumo išplaktus kiaušinius. gerai gerai išmaišome ir kepame 40 min. kokių 180 laipsnių orkaitėje. tikriname, ar iškepė, mediniu pagaliuku. tiesa, pyragas ir atšalęs būna labai labai LABAI drėgnas – man tai begal’ patinka – tad gali dar šiek tiek atrodyti, jog jis žalokas – tačiau lai neapgauna mūsų tokie melai (taip liudija mano liūdna patirtis, kai pirmąjį varškės pyragą kepiau *kost* ketvertą valandų, mat prie dugno jis vis atrodė drėgnas)!
atšalęs pyragas dar gardesnis. o būna jis toks šlapias šlapias, prieskoningas, kvepiantis ir saldus it meduolis. be to, su daržovėmis.
mums patinka daržovės.

receptu gražiai paprašyta pasidalino Nolita iš foodday.

Posted on Antradienis, Vasaris 24th, 2009 at 22:21. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

17 Responses to “when you ate i saw your eyelashes”

 1. Nolita rašo:

  Saunu, kad pavyko ))

 2. Monika rašo:

  gražus summary, kaip kaži ką.

  kartais jaučiuosi kaip iš animacinio filmuko, kai rytais sėdžiu kur nors pasislėpus ir laukiu, kol julė man atneš ką nors skanaus: nes tokios dienos mif’e gražesnės. ir turiu mėlyną drugelį rankose (just in case), mat aš (kaip sako tikimybių dėstytojas ir antra grupė) – burtininkė.

  And all those lonely nights down by the river
  Brought me bread and water, kith and kin
  But in the quiet hour when i am sleepin’
  I couldn’t keep the night from comin’ in

 3. Brigita rašo:

  Labai jau jaukumu ir nuoširdumu kvepia naujasis blogas :) Bet ar būtina ta matematika? :(

  Juokauju. Žavingai sagutės atrodo, beje.

 4. rusvaplaukė rašo:

  Mo, puk puk puk, burtininke zuikeli*} oo, kam daugiau aš mife tortus neščiau dovanočiau, ir kas gi daugiau mife juos žaviai taip valgytų per paskaitas, nei burtininkė, susisukusi it koks L.}

  Bri, ač’ už geru žodžius} deja deja, ką be to mifo bedaryčiau?. iš tiesų tai tikriausiai ką nors gero, na bet vis tiek. tiek jame nugyventa ir tiek nugyvenama, kad praleist nė nevalia. apie jį juk mano pasakos ir tesisuka}

 5. herkus ir mantas ir ksenofobas rašo:

  turi sarmo toji mokymo istaiga, nenugincysi.
  pagal mano paskaiciavimus panasiai, kaip ir atriedejimas link ten.

  O jumi palinkesiu, kad si kepykla is interneto persikraustytu realyben. Tik bukit supratingos komersantes ir isikurkit kur nors netoli tabokos parduotuves, pvz traku g. 5
  (na, dar tektu isprasyti kebabu vyniokli turka)

 6. Vilma rašo:

  Jule, o gal galima paskelbti iš anksto “tvarkaraštį” ką skanaus ir kokią dieną planuoji nešti į mif’ą? Aš jau pasistengčiau “turėti reikalų” savo ex fake (ChF) ir “visai netyčia” eiti pro šalį… :D

 7. rusvaplaukė rašo:

  mantai, dėkoju už linkėjimus, išsikrausčiusios iš menamųjų erdvių pranešime. gali tekti palūkėti tačiau.

  Vilma, oo, tai labai nenuspėjamas procesas – šią savaitę moniką gardumynais maitinau pirmadienį bei trečiadienį. ir dar šiandien ketinu :} žinia, ką nors suveikti galima ,D

 8. Ieva rašo:

  Si savaitgali kaip tik iskepiau seimai si morku plokstaini. Niam niam, Visiems patiko, tik dar idejau migdolu, nes labai megstu riesutus visokius ir sugalvojau uzdeti cheesecream frosting arba varskes kremo glaista. Labai jie tinka prie morku pyragu.
  Tai gardziuojuos vis tokiu slapiu, gaivinanciu ir gan lengvu pyragu..nors man gal net ir per saldus, nors dejau 250g cukraus, bet cia tik man :)
  Aciu!

  • rusvaplaukė rašo:

   man irgi pasirodė link saldumo, kitą kartą dėčiau dar mažiau cukraus :}
   daug kur mačiau, kad ant morkų pyragų dedamas grietinėlės sūrio mmm užtepas. bet pati dar neprisirengiau išbandyt – mat mano šeimoj yra vienas toks žmogus, priešiškai nusistatęs morkų pyragų atžvilgiu ,)

 9. bea rašo:

  o kiek iš tiesų tų miltų čia reiktų??? Stiklinės ar daugiau? Gal galima būtų tiksliau, norėtųsi pabandyti šį pyragą…

  • rusvaplaukė rašo:

   na, aš bėriau iš akies – kaip parašyta, kol bulvinių blynų tirštumo tešla buvo. kitąsyk užsirašysiu, bet, bet ne šį.

 10. Jurgis rašo:

  Dviračius mylėt reikia, tiesa!
  http://www.youtube.com/watch?v=sQz-CZvkY8k

  • rusvaplaukė rašo:

   jau mačiau, kad pavasaris, ir juos visi vėl myli; o tėtis pakeitė mano stabdžių kaladėles, todėl mylėsiu ir aš, nebenumušinėdama praeivių.

Leave a Reply